Diecezja Świdnicka, Metropolia Wrocławska
Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Dni skupienia dla narzeczonych

Terminy Dni skupienia dla narzeczonych w roku 2018:

7 stycznia
11 lutego
4 marca
1 kwietnia
6 maja
3 czerwca
9 września
7 października
4 listopada
9 grudnia

Program: o godz. 11.00 Msza św., a po niej spotkanie formacyjne.

Zgłoszenia na Dni skupienia w Bardzie prosimy wysyłać przez podany poniżej formularz kontaktowy, który m.in. zawiera zwrotny adres e-mail. Po wysłaniu e-maila, odpowiedź zwrotna powinna nadejść w ciągu 48 godzin. Gdyby nie było odpowiedzi zwrotnej, prosimy o kontakt telefoniczny na numer tel. 0 74 817-14-21, w godz. od 9:30 do 16:00. Ewentualne pytania można również kierować na adres parbardo@wp.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wskaż wybraną datę dni skupienia:

Imię i nazwisko narzeczonej:

Imię i nazwisko narzeczonego:

Adres e-mail: