Kursy przedmałżeńskie w 2024 roku

Kursy przedmałżeńskie (katechezy przedmałżeńskie) odbędą się przy bazylice w Bardzie w następujące dni roku 2024:

od 21 do 23 czerwca 2024

Informacje o kursach przedmałżeńskich prowadzonych przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną w Bardzie.

Kursy przedmałżeńskie odbywają się w następujących ramach czasowych (mogą one nieznacznie ulec zmianie): piątek od 16:00 do 19:30, sobota od 9:00 do 19:00, niedziela od 9:00 do 13:30 oraz druga część kursu w kolejną niedzielę o 11:00 Msza św. w bazylice i konferencja w bazylice lub w kaplicy w klasztorze redemptorystów do około 13:30.

Informujemy, że zaplanowane ramy czasowe tych zajęć mogą ulec zmianie. Uczestnicy, którzy będą brali udział w obu wspomnianych wyżej cyklach zajęci otrzymają dwa zaświadczenia. Pierwsze o ukończeniu kursu przedmałżeńskiego i drugie o odbyciu dnia skupienia dla narzeczonych.

Wizyty w poradni rodzinnej są obowiązkowymi, indywidualnymi spotkaniami każdej pary. Odbywają się one niezależnie od zajęć prowadzonych w ramach kursu czy dnia skupienia dla narzeczonych.

Zgłoszenia na Kurs Przedmałżeński w Bardzie prosimy wysyłać przez podany poniżej formularz kontaktowy. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają państwo odpowiedź zwrotna ze szczegółowymi informacjami na temat kursu, powinna ona nadejść w ciągu 48 godzin. Gdyby nie było tej odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny na numer tel. 0 74 817-14-21, w godz. od 9:30 do 16:00. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: poradbardo@wp.pl

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY