Kursy przedmałżeńskie

Kursy przedmałżeńskie (katechezy przedmałżeńskie) w ramach bezpośredniego przygotowania do małżeństwa odbywają się przy bazylice w Bardzie w następujące dni roku 2018:

30 listopada i 1 i 2 grudnia i 9 grudnia

Podstawowe informacje o kursach przedmałżeńskich (katechezach przedślubnych) prowadzonych przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną w Bardzie.

Zgodnie z wytycznymi Konferencji Episkopatu Polski zmieniliśmy zasady kursu przedmałżeńskiego organizowanego w Bardzie Śl. Kursy przedmałżeńskie organizowane od 2018 r. będą odbywały się w następujących ramach czasowych: zasadniczy czas kursu: piątek od 16:00 do 19:30, sobota od 9:00 do 19:30, niedziela od 9:00 do 13:30 oraz druga część kursu w następną niedzielę (bezpośrednia po zasadniczym czasie kursu) o 11:00 Msza św. w bazylice i konferencja w bazylice lub w kaplicy w klasztorze redemptorystów do około 13:30.

Informujemy, że ramy czasowe tych zajęć mogą nieznacznie ulec zmianie. Uczestnicy, którzy będą brali udział we wspomnianych wyżej zajęciach otrzymają dwa zaświadczenia. Pierwsze o ukończeniu kursu przedmałżeńskiego i drugie o odbyciu dnia skupienia dla narzeczonych. Wizyty w poradni rodzinnej są obowiązkowymi, indywidualnymi spotkaniami każdej pary. Odbywają się one niezależnie od zajęć prowadzonych w ramach kursu.

Zgłoszenia na Kurs Przedmałżeński w Bardzie prosimy wysyłać przez podany poniżej formularz kontaktowy. Po wysłaniu e-maila, odpowiedź zwrotna ze szczegółowymi informacjami na temat kursu, powinna nadejść w ciągu 48 godzin. Gdyby nie było tej odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny na numer tel. 0 74 817-14-21, w godz. od 9:30 do 16:00. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: poradbardo@wp.pl

Wskaż wybraną datę kursu:

Imię i nazwisko narzeczonej:

Miejscowość obecnego zamieszkania narzeczonej:

Obecna parafia narzeczonej:

Imię i nazwisko narzeczonego:

Miejscowość obecnego zamieszkania narzeczonego:

Obecna parafia narzeczonego:

Adres e-mail: