O g ł o s z e n i a    d u s z p a s t e r s k i e

IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza

22 IV 2018

1. Z okazji niedzieli Dobrego Pasterza, po Mszy św. zbierana jest ofiara na WSD redemptorystów. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy: uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski w poniedziałek, święto św. Marka Ewangelisty w środę oraz wspomnienie św. Joanny Beretty Molla w sobotę.

3. Z racji liturgicznego wspomnienia św. Joanny zapraszamy na modlitwę w intencji: małżeństw, rodzin a szczególnie młodzieży i dzieci za jej wstawiennictwem tak, jak każdego 28 dnia miesiąca podczas Mszy św. o 1800. Podczas tej Mszy św. będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, którą od lat prowadzimy w naszej parafii. Zapraszamy w sobotę 28 kwietnia na 1800.

4. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę o 930 prosimy Różę Różańcową pw. Matki Bożej Częstochowskiej.

5. Nastąpiła zmiana terminu pielgrzymki dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców do Kalisza na sobotę 9 czerwca. Prosimy, osoby które już się zapisały o potwierdzenie udziału w nowym terminie u s. Małgorzaty.

6. Dziękujemy za posprzątanie bazyliki parafianom z rodzin: Andrasz – 3 osoby, Tercha – 2 osoby i Ciba. O posprzątanie bazyliki w piątek od 1500 prosimy parafian z rodzin mieszkających przy ul. Polnej blok nr 11: Miszczuk, Michalik, Szczygieł, Rabiej i Deryło.

7. W minionym tygodniu odszedł do Boga śp. Władysław Kardaś, l. 81. – tato naszego pana organisty, który został pochowany na cmentarzu w Pucku w miniony piątek. Jego duszę oraz dusze zmarłych naszych bliskich polecajmy Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O g ł o s z e n i a    d u s z p a s t e r s k i e

III niedziela Wielkanocy

15 IV 2018

1. Młodzież z klas II gimnazjum i VII szkoły podstawowej, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. 1100.

2. Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dziś o 1900, a po niej na krótkie zebranie.

3. W nadchodzącym tygodniu przypada wspomnienie św. Anzelma bp i dK. w sobotę.

4. Zapraszamy na Nieustanną Nowennę w każdą środę o 1730.

5. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę o 900 prosimy Różę Różańcową Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Bardzo dziękujemy za posprzątanie bazyliki parafianom z rodzin: Kędzierski i Ząber – 2 osoby. O posprzątanie bazyliki w nadchodzącym tygodniu w piątek o 1500 prosimy parafian mieszkających w bloku nr 11 przy ul. Polnej: Andrasz, Piotrowski, Tercha, Kochanek i Ciba.

7. Burmistrz Miasta i Gminy Bardo zaprasza seniorów i innych chętnych na kolejny cykl spotkań prowadzonych przez specjalistów lekarzy z Wrocławia z zakresu geriatrii, kardiologii, neurologii, endokrynologii. Spotkanie rozpocznie się w Centrum Kultury i Promocji w Bardzie w najbliższy wtorek 17 IV br. o 1600.

8. Bożemu miłosierdziu polećmy zmarłych naszych bliskich i przyjaciół: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”