TRANSMISJA NA ŻYWO »

Diecezja Świdnicka, Metropolia Wrocławska
Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Kolęda w parafii w 2020 roku

Plan wizyty duszpasterskiej w parafii w Bardzie w 2020 roku.

Kolejne numery wierszy oznaczają: kolejny odcinek kolędowy na którym będzie jeden kapłan.

Kolęda zaczyna się od pierwszego numeru na liście i następnie wg podanej kolejności numerów.

 

Czwartek 2 stycznia od 1545

  1. Fabryczna parzyste 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 14a i 18 nieparzyste 1 i 3.
  2. Fabryczna nieparzyste 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 21, 25, 27, 29.
  3. Lipowa 3, 1; Spacerowa 5, 1, 2, 3, 4 i Kwiatowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
  4. Zielona 1, 2, 3, 9, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13.
  5. Kościuszki 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39a, 40, 42, 43, 44.
  6. Kościuszki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13,14, 15, 17, 18.
  7. Kościuszki 19, 19a, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.

Piątek 3 stycznia od 1545

  1. Główna parzyste 2, 6, 6a, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 20a, 22.
  2. Główna nieparzyste 5, 7, 9, 11, 13 i parzyste 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 32a.
  3. Główna nieparzyste 15, 17, 21, 21a, 23, 25, 33, 33a, 35.
  4. Główna parzyste 34a, 34, 38, 40, 42, 44, 46.
  5. Główna nieparzyste 37, 39, 41, 43, 45a, 45, 47.
  6. Główna parzyste 48, 50, 52, 56, 58.
  7. Główna nieparzyste 49, 51, 65 i 63.                        

Sobota 4 stycznia od 1000

  1. Leśna 1, 4, 6, 8, 8a, 10, 12, 14, 16, 18, 20 i Mickiewicza 8, 7, 6, 5, 4, 3, 1.
  2. Opolnica wieś 2, 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 14a, 15, 11, 12, 13.
  3. Opolnica wieś 49 leśniczówka, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 32, 31, 30
  4. Opolnica wieś 33, 34, 36, 38, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 43a, 44, 45, 46
  5. Dębowina lewa strona, 13, 14, 21, 22, 23, 27, 26, 25, 19, 15, 17, 16, 71.
  6. Dębowina prawa strona, Widokowa 14, 17a, 12a, 12, 7, 1, Dębowina 11, 10, 8, 9, 7, 6a, 5a, 4, 3, 1.

Niedziela 5 stycznia od 1500

  1. Krakowska 1c, 1b, 1a, 1.
  2. Krakowska 3, 5a, 5b, 5c, 7, 5, 10, 12, 9, 10, 12.
  3. Krakowska 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25 .
  4. Kolejowa 16, 15, 17, 26, 26a.
  5. Kolejowa 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12a, 14.
  6. Męki Pańskiej 2a, 1a, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 8, 11.
  7. Wolności 1, 2, 2a, 3, 4.

Wtorek 7 stycznia od 1545    

  1. Jagiellońska 1, 2, 3, 4, 5 .
  2. Jagiellońska 6, 7, 8, 9.
  3. Jagiellońska 10, 11, 12, 14, 16 , 17 18, 19.
  4. Jagiellońska 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 28, 32, 26a.
  5. Grunwaldzka parzyste 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 36.
  6. Grunwaldzka nieparzyste 3, 5, 7, 13, 17, 17a, 19, 21, 23.
  7. Grunwaldzka, nieparzyste, 25, 27, 29, 31a, 31b, 33, 35, 37, 41 Brido

Środa 8 stycznia od 1545

  1. Rynek 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11.
  2. Maja 2, 1, 1a; Rynek 12, 13, 14 i 1. Maja 2a, 6a, 6, 4.
  3. Maja, 7, 8, 9, 10, 13, 18, 17, 3, 3a, 5.
  4. Noworudzka 1, 2, 2a, 3, 5, 4, 8.
  5. Polna 2, 4, 6, 6a, 8, 8b, 1a, 1b, 10 Dom Wczasów Dziecięcych, 3a, 12, 12a, 12b, 12c.

Czwartek 9 stycznia od 1545

  1. Polna 15f, 16, 18, 20, 22.
  2. Polna 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 17, 17a, 19.
  3. Chabrowa 12, 10, 2; Wiosenna 2, 1; Wrzosowa 11, 9, 7, 5, 3, 1; Polna 15b, 15c, 14c, 14b.
  4. Ogrodowa 16, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1, 3, 5, 7; Słoneczna 2, 3, 6, 10.
  5. Opolnica Zamek 50, 53, 52, 54, 52a, 55, 55a, 55b, 55d; Polna 21, 23, 25; Opolnica Zamek 56, 57, 64.

Piątek 10 stycznia od 1545

  1. Opolnica Zamek 68, 69, 67, 66, 65, 62a, 62, 59, 63, 61, 60.
  2. Polna – blok nr 5 (od 1 do 12)
  3. Polna – blok nr 5 (od 13 do 24)
  4. Polna – blok nr 7 (od 1 do 12)
  5. Polna – blok nr 7 (od 13 do 24)

Sobota 11 stycznia od 1000

  1. Polna – blok nr 9 (od 1 do 24)
  2. Polna – blok nr 11 (od 1 do 24)
  3. Polna – blok nr 13 (od 1 do 24)
  4. Polna – blok nr 15 (od 1 do 24)

Niedziela 12 stycznia od 1500

Kolęda uzupełniająca!