Dni skupienia dla narzeczonych

Terminy dni skupienia dla narzeczonych w roku 2020:

Przepraszamy, ale z powodu epidemii, i kwarantanny oraz wakacji najbliższy dzień skupienia odbędzie się dopiero we wrześniu.

Można taki dzień skupienia odbyć w dowolnej parafii, która je organizuje, lub umówić się z własnym proboszczem na przeżycie go we własnej parafii.

To ostatnie dotyczy diecezji świdnickiej, zgodnie z dekretem bpa Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego.

Zaplanowane dni skupienia w 2020 roku – ze względu na pandemię terminy mogą ulec zmianie, o czym poinformujemy na stronie internetowej.

1. 6 września

2. 11 października

3. 15 listopada

Spotkania odbywają się: Msza św. w bazylice w Bardzie a spotkanie formacyjne w klasztorze redemptorystów przy bazylice. Po Mszy św. proszę przejść do klasztoru i poczekać przy okienku sklepiku. W wypadku większej ilości uczestników spotkanie odbędzie się w bazylice.

Ramowy program: o godz. 11.00 Msza św., a po niej spotkanie formacyjne do około godz. 13.40.

Zgłoszenia na dni skupienia w Bardzie prosimy wysyłać przez podany poniżej formularz zgłoszeniowy.

Pytania prosimy kierować na adres: poradbardo@wp.pl; lub telefonicznie na nr tel. 0 74 817-14-21, w godz. od 9:30 do 16:00.

Wskaż wybraną datę dni skupienia:

Imię i nazwisko narzeczonej:

Imię i nazwisko narzeczonego:

Adres e-mail: