TRANSMISJA NA ŻYWO »

Diecezja Świdnicka, Metropolia Wrocławska
Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Wspólnota redemptorystów w Bardzie zwolniona z kwarantanny

Drodzy parafianie i pielgrzymi!

Dziękujemy Bogu i Matce Najświętszej za to, że wspólnota redemptorystów z Barda została uznana za wyleczoną i zostaliśmy po 36 dniach kwarantanny z niej zwolnieni. Po Bogu dziękujemy: lekarzom, pielęgniarkom, pracownikom sanepidu, przychodni covid-19, burmistrzowi Barda i pracownikom naszej gminy, staroście powiatu, policji, siostrom zakonnym, zwłaszcza ss. mariankom, naszym parafianom i przyjaciołom, którzy otoczyli nas szczególną troską w czasie kwarantanny. Dziękujemy za modlitwę, za każdą pomoc, w tym materialną. Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi! Dziękujemy też Bogu za to, że nikt z wiernych, którzy mieli z nami kontakt również w bazylice, nie uległ zarażeniu.

 Redemptoryści z Barda