TRANSMISJA NA ŻYWO »

Diecezja Świdnicka, Metropolia Wrocławska
Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Pogrzeb śp. Bernarda Zielkowskigo CSsR

Krótką informację na temat życia śp. br. Bernarda można znaleźć po kliknięciu na link:

https://www.redemptor.pl/zmarl-br-bernard-zielkowski-cssr/

Uroczystości pogrzebowe w piątek 10 lipca 2020 roku

Wprowadzenie trumny z ciałem śp. br. Bernarda do bazyliki w Bardzie o 11.30 i modlitwa różańcowa

Mszy św. pogrzebowej,  o 12.00 będzie przewodniczył przełożony prowincjalny Warszawskiej Prowincji Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela o. dr Janusz Sok, po niej udamy się samochodami na cmentarz w Bardzie, gdzie zostanie złożone ciało śp. br. Bernarda w grobowcu redemptorystów. 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Informujemy, że śp. br. Bernard zmarł z powodu niewydolności serca, na które chorował od lat. Chorował również na covid-19. W szpitalu we Wrocławiu został uznany za ozdrowieńca i przeniesiony na wspólną salę. Po parunastu dniach odszedł do Boga z powodu niewydolności serca. Sanepid nie ma zastrzeżeń, co do tradycyjnej formy pogrzebu z trumną w kościele, oczywiście z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.